Lista zgłoszeń do regat SailBook Cup 2019

Klasa: Wszystkie | KWR | ORC | OPEN

2

jacht:
Alf
J-80

załoga:

Załoga

Osiągnięcia:

Klasa: OPEN
nr na żaglu: POL-66
port: Puck / Sopot

sternik:
Wojciech Chmielecki

234

jacht:
OILER PL.
Two tonner

załoga:

Dąbrowski Sławomir
Zahorska Agnieszka
Zalewski Marcin
Mariańska Anna
Poć Artur
Izydorczyk Marek
Magier Grzegorz
Słota Andrzej
Wowra Agnieszka

Osiągnięcia:

Klasa: OPEN
nr na żaglu: POL 14833
port: GDAŃSK

sternik:
Marek Wołoszyn

długość [m]: 13,4

jacht:
Lady Octet
Dufour Arpege 30

załoga:

Krzysztof Kołakowski
Agnieszka Kołakowska
Bartosz Richert

Osiągnięcia:

Klasa: OPEN
nr na żaglu: POL 10618
port: Gdańsk

sternik:
Tomasz Gołuchowski

długość [m]: 30 stóp

234

jacht:
Dancing Queen
Mono Dehler 46

załoga:

Uścinowicz Joanna
Jankowski Seweryn
Czekaj Magdalena
Grabowski Paweł
Karaś Maria
Nebelski Alek
Kurant Maria

Osiągnięcia:

Mistrz Polski załogowy, Mistrz Polski Double, najszybszy wśród samotników Polonez; Bitwa o Gotland. I miejsce w Pucharze Bałtyku Południowego

Klasa: OPEN
nr na żaglu: POL 15067
port: Gdańsk

sternik:
Joanna Pajkowska

długość [m]: 14 m

jacht:
Passadenia
Delphia 40.3

załoga:

Jolanta Kapusta
Mariusz Kowalski
Karolina xxx
........
........

Osiągnięcia:

I-miejsce Open2 SailbookCup2017

Klasa: OPEN
nr na żaglu: POL 7908
port: USTKA

sternik:
Waldemar Kapusta

długość [m]: 11,95

2

jacht:
HALLELUJAH
DELPHIA 46DS

załoga:

Anna Komosińska
Tomasz Szypka

Osiągnięcia:

16934 boje

Klasa: OPEN
nr na żaglu: POL9590
port: GDAŃSK

sternik:
Krystian Szypka

długość [m]: 14,4

jacht:
LauMarLen II
Albin Vega 27

załoga:

Marek Zalecki

Osiągnięcia:

Turystyczne :)

Klasa: OPEN
nr na żaglu: Pol 17840 / V230
port: Gdańsk

sternik:
Krzysztof Kulis

długość [m]: 8,25

jacht:
Jazon
Dehler 37

załoga:

Piotr Janikowski
Marta Burzyńska
Renata Grosiak
Tomasz Szymczuk
Anna Leszczyńska
Tomasz Leszczyński
Marcin Leszczyński

Osiągnięcia:

Pięciokrotny udział w SailBook Cup bez skutków ubocznych!

Klasa: OPEN
nr na żaglu: POL13823
port: Gdańsk

sternik:
Roman Jastrzębski

długość [m]: 11,3

234

jacht:
Barnaba
stalowy

załoga:

Jerzy Andryskowski
Piotr Dziedzic
Andrzej Kempa
Karol Kempa
Grzegorz Koneczka
Marek Zastawski
+cztery osoby

Osiągnięcia:

Klasa: OPEN
nr na żaglu: Pol 22
port: Gdańsk

sternik:
eugeniusz jadczuk

długość [m]: 20,25

jacht:
Momo One
Jeanneau Sun Fast 39

załoga:

Dominik Kacprzak
Michał Dębowczyk
Paweł Hryszkiewicz
Mikołaj Ryśniak
Michał Zubala

Osiągnięcia:

Klasa: OPEN
nr na żaglu: POL 13823
port: Gdańsk

sternik:
Marek Bańkowski

długość [m]: 11,99m

jacht:
RESET
Gib Sea 362

załoga:

Maciej Skibiński
Artur Łukaszewicz
Anna Kozłowska
Maciej Raczkowski
+1
+1

Osiągnięcia:

Klasa: OPEN
nr na żaglu: POL 13955
port: Górki Zach

sternik:
Grzegorz Rać

długość [m]: 10 m

jacht:
Haddock
Sun Odyssey 33

załoga:

Cpt. Grants
Jack Daniels

Osiągnięcia:

Klasa: OPEN
nr na żaglu: POL 8019
port: Gdańsk

sternik:
Jarosław Żbikowski

długość [m]: 9,99

234

jacht:
YD-41
YD-41 by Forsatio Yachts

załoga:

Przemysław Żółtowski

Osiągnięcia:

forsatioyachts.pl
facebook.com/forsatio

Klasa: OPEN
nr na żaglu: POL
port: Gdansk

sternik:
Michał Kapa

długość [m]: 12,55

34

jacht:
Globe
OPEN 60

załoga:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Osiągnięcia:

I miejsce w Sailbook 2017.

Klasa: OPEN
nr na żaglu: POL - 2
port: Gdansk

sternik:
Zbigniew Gutkowski

długość [m]: 20,23 m