Wyślij zgłoszenie

Lista zgłoszeń do regat Maristo Cup 2020

Klasa: Wszystkie | KWR | ORC | OPEN

234

jacht:
Dancing Queen
dehler 46 cruiser

załoga:

Maria Kurant
Michał Krause
Robert Wereda
Jollanta Gellen
Adam Jankowski
Martyna Kucińska
Adam Pietraszek

Osiągnięcia:

Mistrzostwo polski ORC w grupie A 2017 r.
Mistrzostwo Polski ORC Double Handed 2020 r.
Zwycięstwa w PBP w grupie open 2015-2019
Zwycięstwa w regatach Polonez Cup Single Handed 2016-2019 w grupie open
Zwycięstwo w Bitwie o Gotland w grupie open 2016 r.

Klasa: OPEN
nr na żaglu: POL 15067
port: Gdańsk

sternik:
Jerzy Matuszak

długość [m]: 14 m

234

jacht:
INA
J-80

załoga:

Marcin Wągiel
Katarzyna Lach
Małgorzata Witczak
Sebastian Gleich
Katarzyna Kamma
Jan Tuchowski
Paweł Szafraniec

Osiągnięcia:

Klasa: OPEN
nr na żaglu: POL 636
port: Gdańsk

sternik:
Anna Petrykowska

długość [m]: 13,6

2

jacht:
Diamant 650
Mini 6,50

załoga:

Krzysztof Kołakowski

Osiągnięcia:

Klasa: OPEN
nr na żaglu: 922
port: Gdańsk

sternik:
Krzysztof Kołakowski

długość [m]: 6,50m

234

jacht:
Oiler.pl
Two Tonner

załoga:

Gadomski Marcin
Poć Artur
Dąbrowski Sławomir
Grabowski Leszek
Zakrzewska Celina
Kisielewski Michał
Duy Le Hoang
Bodziony Paulina
Suszek Arkadiusz

Osiągnięcia:

Zeszłoroczny zwycięzca Maristo Cup, Wicemistrz Pucharu Bałtyku Południowego

Jeżeli są damskie koszulki to 2 S damskie

Klasa: OPEN
nr na żaglu: POL 14833
port: Gdańsk

sternik:
Marek Wołoszyn

długość [m]: 13,35

2

jacht:
Alf
J-80

załoga:

Załoga

Osiągnięcia:

Klasa: OPEN
nr na żaglu: POL-66
port: Puck / Sopot

sternik:
Wojciech Chmielecki

długość [m]: 13,56

2

jacht:
SMOKE
Dufour 310

załoga:

Osiągnięcia:

ostatnio - 1. Gdynia 400 (doublehanded)

Klasa: ORC
nr na żaglu: NED 111
port: Amsterdam

sternik:
Jacek Roszyk

wartość współczynnika GPH: 667,5

2

jacht:
Quick Livener
Sigma 362

załoga:

Maristo Team

Osiągnięcia:

Klasa: KWR
nr na żaglu: POL 10619
port: Elbląg

sternik:
Maristo.pl

234

jacht:
BEE WET
open

załoga:

Michał Kowalski
Łukasz Kobiałka
Ewa Okrutniak
Marcin Kwaśnik

Osiągnięcia:

tym jachtem jeszcze regatowe żadne, ale mil na koncie ma dziesiątki tysięcy; pragnie szybkości :D

Klasa: OPEN
nr na żaglu: 18877
port: HEL

sternik:
Michał Kanonowicz

długość [m]: 14,95

2

jacht:
PURGA
KWR

załoga:

JAN ŁOBODZIŃSKI
RYSZARD BARAŃSKI
ŁUKASZ BARAŃSKI
EWELINA PUCZYŃSKA-LISIECKA

Osiągnięcia:

N/A

Klasa: KWR
nr na żaglu: POL 6536
port: GDYNIA

sternik:
ADAM ŁOBODZIŃSKI

nr św. pomiarowego KWR:
GD/002/16
współczynnik KWR: 1.3394

jacht:
Fierce Hangover V
Albin Accent 26

załoga:

Adam Radecki
Rafał Radecki

Osiągnięcia:

Klasa: KWR
nr na żaglu: POL 14708
port: Elblag

sternik:
Paweł Radecki

nr św. pomiarowego KWR:
EL/003/20
współczynnik KWR: 1,1975

23

jacht:
Blue Horizon
Delphia 47

załoga:

Osiągnięcia:

Klasa: KWR
nr na żaglu: POL 10664
port: Gdańsk

sternik:
Jacek Chabowski

nr św. pomiarowego KWR:
nr GD/003/
współczynnik KWR: 1.3792

234

jacht:
FACIL
Facil 26

załoga:

Stefan
Janusz
Olek

Osiągnięcia:

kilka razy w regatach Sailbookcup, 3 miejsce w KWR 2019 r.

Klasa: KWR
nr na żaglu: POL-10830
port: Elbląg

sternik:
Tomasz Kubacki

nr św. pomiarowego KWR:
potem
współczynnik KWR: 1,1984

2

jacht:
HALLELUJAH
DELPHIA 46DS

załoga:

Anna Komosińska
Tomasz Szypka

Osiągnięcia:

Klasa: OPEN
nr na żaglu: POL9590
port: Gdańsk

sternik:
Krystian Szypka

długość [m]: 14,4

234

jacht:
2easy 2
Beneteau First Class Europe

załoga:

Wojciech Makowski
Przemysław Żyła
Jakub Barkowski
Jakub Grabowski
Krzysztof Brykalski

Osiągnięcia:

Srebrny Dzbanek Sailbook Cup 2016
Srebrny Dzbanek Sailbook Cup 2017
Srebrny Dzbanek Maristo Cup 2019

Klasa: KWR
nr na żaglu: POL 6557
port: Elbląg

sternik:
Tomasz Makowski

nr św. pomiarowego KWR:
EL/019/19
współczynnik KWR: 1.4542

jacht:
Barnaba
stalowy slup

załoga:

Kępa Karol
Gryz Michał
Szymon Wachowiak
Marek Zastawski
Karolina Zastawska
Dominik Bogdat
Piotr Dziedzic
Sylwester Hupa

Osiągnięcia:

Klasa: OPEN
nr na żaglu: POL 22
port: Gdańsk

sternik:
Eugeniusz Jadczuk

długość [m]: 20,25

234

jacht:
copernicus
opal

załoga:

Kajetan Kilanowski
Leon Hinz
Dariusz Kilanowski
Piotr Knast
Wojciech Ogrodnik

Osiągnięcia:

start w Whitebread Race
Volvo Ocean Race wyścig legend

Klasa: OPEN
nr na żaglu: PZ 30
port: gdynia

sternik:
Stanisław Grochowski

długość [m]: 14,23

34

jacht:
Dione
Gouwzee II

załoga:

żona kapitana Aleksandra

Osiągnięcia:

Klasa: OPEN
nr na żaglu: POL 7668
port: Gdańsk Górki Zachodnie

sternik:
Dariusz Gołuński

długość [m]: 9,2 m

2

jacht:
Flogger
Delphia 40

załoga:

Marta Rządkowska

Osiągnięcia:

Około 10000 nm rocznie

Klasa: OPEN
nr na żaglu: Nie wiem
port: Tez nie wiem

sternik:
Marta Rządkowska

długość [m]: 12,35

23

jacht:
Filippo
Sun Oddysey 42DS

załoga:

Marta Rządkowska

Osiągnięcia:

Pływa w Premium Yachting

Klasa: OPEN
nr na żaglu: 10464
port: Gdynia

sternik:
Adam Dobroch

długość [m]: 12,93

jacht:
Odyssey
JOD 35

załoga:

Magdalena Zaczkowska
Bartosz Zdanowicz
Przemek Staszkiewicz

Osiągnięcia:

nocne przejście Gdynia-Hel
i kilka rejsów w Maristo i Bitwa o Gotland

Klasa: ORC
nr na żaglu: POL 19679
port: Gdańsk

sternik:
Tomek Ładyko

wartość współczynnika GPH: 625

jacht:
Scamp 3
Secret Weapon 499

załoga:

Andrzej Brochocki
Jakub Marciniak
Grzegorz Gozdzik
Andrzej Grabowski
Maciej Slusarek
Piotr Obidzinski
Jakub Janskowski
Mikołaj Gieleniak

Osiągnięcia:

3 msce ORC Europeans 2019, Bursztynowy Puchar Neptuna, 1 msce OPEN ŻPT, 1 msce OPEN Nord Cup

Klasa: OPEN
nr na żaglu: POL22511
port: Gdynia

sternik:
Witold Karałow / Maciej Gnatowski

długość [m]: 12+

23

jacht:
Haddock
Cruiser

załoga:

Bez zmian.
2.

Osiągnięcia:

Ukończenie MaristoCup 2019

Klasa: OPEN
nr na żaglu: POL 8019
port: Gdańsk

sternik:
Jarosław Żbikowski

długość [m]: 9,99

jacht:
Vetus Polska
Sigma 38

załoga:

Krzysztof Kobus
Marcin Malewicki

Osiągnięcia:

Bananowy Team powraca w tym roku ! I znowu będzie wesoło i bezpiecznie. Po bojach do celu :-)

Klasa: KWR
nr na żaglu: POL 18445
port: Gdynia

sternik:
Piotr Lesz

nr św. pomiarowego KWR:
-
współczynnik KWR: -

2

jacht:
Antila
Comfortina32

załoga:

Вероника Утенкова
Руслан Захарчук
Александр Белик
Максим Погоржельский

Osiągnięcia:

Klasa: KWR
nr na żaglu: RUS5159
port: Kaliningrad

sternik:
Albert Utenkov

nr św. pomiarowego KWR:
KG/014
współczynnik KWR: 1,3123

234

jacht:
kompiss
compis 28

załoga:

Jan Pieciukiewicz
Marek Borowiec
?

Osiągnięcia:

Ukończenie i ostatnie miejsce w grupie KWR w regatach Maristo Cup 2019 ;))

Klasa: OPEN
nr na żaglu: 356
port: Frombork

sternik:
Grzegorz Pionke

długość [m]: 8.56

234

jacht:
KAAP BOL IV

załoga:

Osiągnięcia:

Klasa: OPEN
nr na żaglu: POL – 15505
port: Gdańsk

sternik:
Grzegorz Grzelak

długość [m]: 9,98

234

jacht:
Verity
Prospekt 900

załoga:

Bartek Lango
Anna Essler
Włodzimierz Piekarczyk
Jarosław Janus

Osiągnięcia:

Klasa: KWR
nr na żaglu: pol
port: Elbląg

sternik:
Paweł Borowski

nr św. pomiarowego KWR:
EL/004/20
współczynnik KWR: 1,1864
długość [m]: 8.79

jacht:
Ocean Team
ORC

załoga:

Maciej Skibiński
Artur Łukaszewicz
Anna Kozłowska
Marek Mielak
Cezary Miler
Jarosław Leś

Osiągnięcia:

pracujemy nad tym

Klasa: ORC
nr na żaglu: POL15317
port: Gdańsk

sternik:
Grzegorz Rać

wartość współczynnika GPH: 722,9

Wyślij zgłoszenie