Application Form

List of applications to SailBook Cup 2019 Regatta

Class: All | KWR | ORC | OPEN

234

yacht name:
Dancing Queen
dehler 46 cruiser

crew:

Maria Kurant
Michał Krause
Robert Wereda
Jollanta Gellen
Adam Jankowski
Martyna Kucińska
Adam Pietraszek

achievments:

Mistrzostwo polski ORC w grupie A 2017 r.
Mistrzostwo Polski ORC Double Handed 2020 r.
Zwycięstwa w PBP w grupie open 2015-2019
Zwycięstwa w regatach Polonez Cup Single Handed 2016-2019 w grupie open
Zwycięstwo w Bitwie o Gotland w grupie open 2016 r.

Class: OPEN
sail number: POL 15067
port: Gdańsk

skipper:
Jerzy Matuszak

lenght [m]: 14 m

234

yacht name:
INA
J-80

crew:

Marcin Wągiel
Katarzyna Lach
Małgorzata Witczak
Sebastian Gleich
Katarzyna Kamma
Jan Tuchowski
Paweł Szafraniec

achievments:

Class: OPEN
sail number: POL 636
port: Gdańsk

skipper:
Anna Petrykowska

lenght [m]: 13,6

2

yacht name:
Diamant 650
Mini 6,50

crew:

Krzysztof Kołakowski

achievments:

Class: OPEN
sail number: 922
port: Gdańsk

skipper:
Krzysztof Kołakowski

lenght [m]: 6,50m

234

yacht name:
Oiler.pl
Two Tonner

crew:

Gadomski Marcin
Poć Artur
Dąbrowski Sławomir
Grabowski Leszek
Zakrzewska Celina
Kisielewski Michał
Duy Le Hoang
Bodziony Paulina
Suszek Arkadiusz

achievments:

Zeszłoroczny zwycięzca Maristo Cup, Wicemistrz Pucharu Bałtyku Południowego

Jeżeli są damskie koszulki to 2 S damskie

Class: OPEN
sail number: POL 14833
port: Gdańsk

skipper:
Marek Wołoszyn

lenght [m]: 13,35

2

yacht name:
Alf
J-80

crew:

Załoga

achievments:

Class: OPEN
sail number: POL-66
port: Puck / Sopot

skipper:
Wojciech Chmielecki

lenght [m]: 13,56

2

yacht name:
SMOKE
Dufour 310

crew:

achievments:

ostatnio - 1. Gdynia 400 (doublehanded)

Class: ORC
sail number: NED 111
port: Amsterdam

skipper:
Jacek Roszyk

GPH value: 667,5

2

yacht name:
Quick Livener
Sigma 362

crew:

Maristo Team

achievments:

Class: KWR
sail number: POL 10619
port: Elbląg

skipper:
Maristo.pl

KWR Certificate number:
GD/004/20
KWR factor: 1.2867

234

yacht name:
BEE WET
open

crew:

Michał Kowalski
Łukasz Kobiałka
Aleksandra Środa
Jagoda Skarżeńska
Ewa Okrutniak
Marcin Kwaśnik
Anna Dragon
Karolina Miodek
Szczepan Kaczor

achievments:

tym jachtem jeszcze regatowe żadne, ale mil na koncie ma dziesiątki tysięcy; pragnie szybkości :D

Class: OPEN
sail number: 18877
port: HEL

skipper:
Michał Kanonowicz

lenght [m]: 14,95

2

yacht name:
PURGA
KWR

crew:

JAN ŁOBODZIŃSKI
RYSZARD BARAŃSKI
ŁUKASZ BARAŃSKI
MARIA BERENIKA BARAŃSKA

achievments:

N/A

Class: KWR
sail number: POL 6536
port: GDYNIA

skipper:
ADAM ŁOBODZIŃSKI

KWR Certificate number:
GD/001/20
KWR factor: 1.3197

yacht name:
Fierce Hangover V
Albin Accent 26

crew:

Adam Radecki
Rafał Radecki

achievments:

Class: KWR
sail number: POL 14708
port: Elblag

skipper:
Paweł Radecki

KWR Certificate number:
EL/003/20
KWR factor: 1,1975

23

yacht name:
Blue Horizon
Delphia 47

crew:

achievments:

Class: KWR
sail number: POL 10664
port: Gdańsk

skipper:
Jacek Chabowski

KWR Certificate number:
nr GD/003/
KWR factor: 1.3792

234

yacht name:
FACIL
Facil 26

crew:

Stefan
Janusz
Olek

achievments:

kilka razy w regatach Sailbookcup, 3 miejsce w KWR 2019 r.

Class: KWR
sail number: POL-10830
port: Elbląg

skipper:
Tomasz Kubacki

KWR Certificate number:
EL/002/19
KWR factor: 1,1984

2

yacht name:
HALLELUJAH
DELPHIA 46DS

crew:

Anna Komosińska
Tomasz Szypka

achievments:

Class: OPEN
sail number: POL9590
port: Gdańsk

skipper:
Krystian Szypka

lenght [m]: 14,4

234

yacht name:
2easy 2
Beneteau First Class Europe

crew:

Wojciech Makowski
Przemysław Żyła
Jakub Barkowski
Jakub Grabowski
Krzysztof Brykalski

achievments:

Srebrny Dzbanek Sailbook Cup 2016
Srebrny Dzbanek Sailbook Cup 2017
Srebrny Dzbanek Maristo Cup 2019

Class: KWR
sail number: POL 6557
port: Elbląg

skipper:
Tomasz Makowski

KWR Certificate number:
EL/019/19
KWR factor: 1.4542

yacht name:
Barnaba
stalowy slup

crew:

Kępa Karol
Gryz Michał
Szymon Wachowiak
Marek Zastawski
Karolina Zastawska
Dominik Bogdat
Piotr Dziedzic
Sylwester Hupa

achievments:

Class: OPEN
sail number: POL 22
port: Gdańsk

skipper:
Eugeniusz Jadczuk

lenght [m]: 20,25

234

yacht name:
copernicus
opal

crew:

Kajetan Kilanowski
Leon Hinz
Dariusz Kilanowski
Piotr Knast
Wojciech Ogrodnik

achievments:

start w Whitebread Race
Volvo Ocean Race wyścig legend

Class: OPEN
sail number: PZ 30
port: gdynia

skipper:
Stanisław Grochowski

lenght [m]: 14,23

34

yacht name:
Dione
Gouwzee II

crew:

żona kapitana Aleksandra

achievments:

Class: OPEN
sail number: POL 7668
port: Gdańsk Górki Zachodnie

skipper:
Dariusz Gołuński

lenght [m]: 9,2 m

2

yacht name:
Flogger
Delphia 40

crew:

Marta Rządkowska

achievments:

Około 10000 nm rocznie

Class: OPEN
sail number: Nie wiem
port: Tez nie wiem

skipper:
Marta Rządkowska

lenght [m]: 12,35

23

yacht name:
Filippo
Sun Oddysey 42DS

crew:

Marta Rządkowska

achievments:

Pływa w Premium Yachting

Class: OPEN
sail number: 10464
port: Gdynia

skipper:
Adam Dobroch

lenght [m]: 12,93

yacht name:
Odyssey
JOD 35

crew:

Magdalena Zaczkowska
Bartosz Zdanowicz
Przemek Staszkiewicz
Rafał Adamczyk

achievments:

nocne przejście Gdynia-Hel
i kilka rejsów w Maristo i Bitwa o Gotland

Class: ORC
sail number: POL 19679
port: Gdańsk

skipper:
Tomek Ładyko

GPH value: 625

yacht name:
Scamp 3
Secret Weapon 499

crew:

Andrzej Brochocki
Jakub Marciniak
Grzegorz Gozdzik
Andrzej Grabowski
Maciej Slusarek
Piotr Obidzinski
Jakub Janskowski
Mikołaj Gieleniak

achievments:

3 msce ORC Europeans 2019, Bursztynowy Puchar Neptuna, 1 msce OPEN ŻPT, 1 msce OPEN Nord Cup

Class: OPEN
sail number: POL22511
port: Gdynia

skipper:
Witold Karałow / Maciej Gnatowski

lenght [m]: 12+

23

yacht name:
Haddock
Cruiser

crew:

Bez zmian.
2.

achievments:

Ukończenie MaristoCup 2019

Class: OPEN
sail number: POL 8019
port: Gdańsk

skipper:
Jarosław Żbikowski

lenght [m]: 9,99

yacht name:
Vetus Polska
Sigma 38

crew:

Krzysztof Kobus
Marcin Malewicki

achievments:

Bananowy Team powraca w tym roku ! I znowu będzie wesoło i bezpiecznie. Po bojach do celu :-)

Class: KWR
sail number: POL 18445
port: Gdynia

skipper:
Piotr Lesz

KWR Certificate number:
-
KWR factor: -

2

yacht name:
Antila
Comfortina32

crew:

Вероника Утенкова
Руслан Захарчук
Александр Белик
Максим Погоржельский

achievments:

Class: KWR
sail number: RUS5159
port: Kaliningrad

skipper:
Albert Utenkov

KWR Certificate number:
KG/014
KWR factor: 1,3123

234

yacht name:
kompiss
compis 28

crew:

Jan Pieciukiewicz
Marek Borowiec
?

achievments:

Ukończenie i ostatnie miejsce w grupie KWR w regatach Maristo Cup 2019 ;))

Class: KWR
sail number: 356
port: Frombork

skipper:
Grzegorz Pionke

KWR Certificate number:
EL/015/20
KWR factor: 1.2264
lenght [m]: 8.56

234

yacht name:
KAAP BOL IV

crew:

achievments:

Class: OPEN
sail number: POL – 15505
port: Gdańsk

skipper:
Grzegorz Grzelak

lenght [m]: 9,98

234

yacht name:
Verity
Prospekt 900

crew:

Bartek Lango
Anna Essler
Włodzimierz Piekarczyk
Jarosław Janus

achievments:

Class: KWR
sail number: pol
port: Elbląg

skipper:
Paweł Borowski

KWR Certificate number:
EL/004/20
KWR factor: 1,1864
lenght [m]: 8.79

yacht name:
Ocean Team
ORC

crew:

Maciej Skibiński
Artur Łukaszewicz
Anna Kozłowska
Marek Mielak
Cezary Miler
Jarosław Leś

achievments:

pracujemy nad tym

Class: ORC
sail number: POL15317
port: Gdańsk

skipper:
Grzegorz Rać

GPH value: 722,9

Application Form